Roze

Bashkëshortja e Dautit e paska gjoksin goxha të madh

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
6:00 / 8 March 2021

Lola Haradinaj tanimë është e njohur për publikun.

Bashkëshortja e Dautit ka kohë që është bërë pjesë e pandashme e mediave rozë ,duke u komentuar përherë për fizikun dhe elegancën e saj, shkruan “Kosovarja”.

Edhe në foton e radhës ajo është shfaqë me një fustan glamuros, por vëmendje mori gjoksi i saj i madh i cili duket sikurse po i pëlcet.

E ka natyral apo artificial?

Sidoqoftë po duket shumë ‘hot’.