Lajme

Bekim Jashari takohet me Vjosa Osmanin

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:03 / 29 Dhjetor 2020

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari ka pritur sot në takim ushtruesen e detyrës së presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, shkruan rajoni.net.

Me këtë rast, kryetari Jashari ka premtuar bashkëpunim institucional dhe angazhim në realizimin e projekteve që do të ndikojnë në përmirësimin e jetës së qytetarëve të Skenderajt.

Pas perfundimit të takimit, Jashari dhe Osmani kanë vizituar fëmijët në çerdhen “Nëna Zahide”, për të cilët edhe kanë ndarë dhurata./Rajoni.net/

Imazhi mund të përmbajë: 3 njerëz, people dancing, njerëz që qëndrojnë, njerëz në skenë, tabelë dhe E brendshme