Fun

Bie me veturë nga 22 metra lartësi, çfarë ndodh me shoferin

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
5:00 / 10 February 2021

Shoferi i një veture në Milwaukee të SHBA-së, i mbijetoi përplasjes pavarësisht se ra nga 22 metra lartësi në një urë që lidh qytetet e mëdha amerikane.

Departamenti i Transportit në Wisconsin, ka publikuar pamjet e veturës që godet pjesën mbrojtëse të urës dhe përfundon i përplasur në rrugë. Ai bie nga 22 metra lartësi, por mrekullisht i shpëton vdekjes edhe pse në pamje të parë dukej sikur nuk kishte gjasa t’i shpëtojë më të keqes.

Autoambulanca e dërgoi me urgjencë në spital, ku pas ndërhyrjes gjendja e tij shëndetësore është stabilizuar. Më poshtë pamjet: