Saturday, January 22, 2022

Bill Gates darkon me vajzën Phoebe dhe të dashurin e saj

Bill Gates është parë në daljen e tij të parë publike që nga njoftimi i divorcit nga Melinda.

Bill Gates u pa që po drejtohej për në Nobu në Manhattan të shtunën pasdite në daljen e tij të parë publike që kur njoftoi se ai dhe Melinda ishin divorcuar, shkruan Daily Mail.

Bill Gates arriti në restorantin e njohur Midtown të ​​shtunën pasdite me një grua që besohet të jetë vajza e tij e vogël Phoebe, 18 vjeçe, i dashuri i saj dhe një prani e madhe e sigurisë, transmeton lajmi.net.

Themeluesi i Microsoft, 65 vjeç, ishte i veshur me veshje tipike të rastësishme, me një këmishë me mëngë, pantallona të zeza, me një fanellë të mbështjellë rreth belit dhe maskë të varur nga kyçi.

Ai ishte ende duke mbajtur unazën e tij të dasmës dukshëm në dorën e tij të majtë.

Të premten, Bill Gates fluturoi në Aeroportin Newark në New Jersey me disa shoqërues të udhëtimit të tërhequr, duke përfshirë një grua që besohet të jetë Phoebe dhe i dashuri i saj Chaz Flynn.

Bill dhe Melinda, 56 vjeç, tronditën botën në fillim të këtij muaji kur njoftuan se do të divorcoheshin pas 27 vitesh së bashku. Çifti ka tre fëmijë të rritur, Jennifer, 25, Rory, 21 dhe Phoebe 18.

Që kur lajmi i ndarjes shpërtheu, Gates është tronditur nga pretendimet për sjellje të papërshtatshme gjatë kohës së tij në Microsoft si dhe nga pyetjet rreth miqësisë së tij me pedofilin e ndjerë Jeffrey Epstein.