Roze

Bleona Qerreti përsëri me gjoks jashtë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
6:53 / 2 March 2021

Këngëtarja shqiptare ka zgjedhur edhe sonte që të “nxeh” paksa rrjetet sociale, shkruan gazeta express.

Bleona Qerreti nuk ka të ndalur me foto provokative.

Pas bëri të tilla edhe në javën që lam pas, bukuroshja dhe këngëtarja e ka bërë këtë edhe sonte.

Ajo është shfaqur me një palë veshje të bardhë ku ekspozon gjoksin e saj.

Këngëtarja ka premtuar se këtë vit do të jetë më aktive në muzikë me këngët e saj.