Saturday, January 22, 2022

Bluza e ‘grisur’ ia qiti në pah gjoksin Morenës

Modelja bukuroshe Morena Taraku, njihet edhe për format e saj superseksi.

Ajo bënë një jetë luksi dhe vazhdimisht e tregon atë nëpërmes fotografive të shumta që sjellë në llogarinë e saj në instagram, shkruan infokosova.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi, me një bluzë e hapur te gjoksi, ku vë në pah ngjyrën e trupit si çokollatë.

Ëmbëlsirë krejt!