25.8 C
New York

Bora Zemani bën ndryshimin e madh

Published:

- Advertisement -

Ajo ka ndryshuar flokët.

Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani, ka lënë pa fjalë me veprimin e fundit, teksa ka bërë një ndryshim drastik në dukje.

- Advertisement -

Ajo u ka thënë “lamtumirë” flokëve të gjata, me të cilat e kemi parë tash e një kohë të gjatë në “Përputhen”.

Bora i është rikthyer stilit të vjetër të flokëve, teksa u shfaq në rrjete sociale duke prerë me duar të saj flokët.

Moderatorja dukej shumë e vendosur për këtë vendim teksa kishte marrë gërshërët në duar dhe po priste flokët.

Artikuj të ngjashëm

Artikujt e fundit