Lajme

Burri i Melizës ‘godet’ keq Lekajn: Ka trurin e kufizuar, që e fut në punë veç për mallverëzime dhe tender

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:35 / 9 March 2021

Dardan Stublla, burri i ish-ministres së Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj-Stublla, ka reaguar ndaj deklaratave të nënkryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Pal Lekaj.

Stublla përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka ofenduar Pal Lekaj duke e quajtur njeri me trurin e kufizuar.

“Turpi ska kufi!!!! Kur është bërë Pal Lekaj me trurin e kufizuar që e fut në punë vetëm për mallverëzime dhe tender, ta vlerësojë dikën atëhërë e sheh se ku është vendi. Krijo një skenar me ata tut cka me thon para …… Nr 12 008 sipas Palit 000 Nr 47 119 sipas Palit 019”, ka shkruar Stublla.

Ndryshe, reagim pas deklaratave të Lekajt, pati edhe nga vetë ish-ministrja Meliza Haradinaj

Shkrimi i plotë pa ndërhyrje:Turpi ska kufi!!!!Kur është bërë Pal Lekaj me trurin e kufizuar që e fut në punë vetëm për mallverëzime dhe tender, ta vlerësojë dikën atëhërë e sheh se ku është vendi.Krijo një skenar me ata tut cka me thon para ……Nr 12 008 sipas Palit 000Nr 47 119 sipas Palit 019

No photo description available.