Home Magazina

Magazina

Ganimete Musliu tregon nëse është në lidhje dashurie

Deputetja e PDK’së Ganimete Musliu së fundi ka dhënë detaje edhe nga jeta e saj private. E ftuar në emisionin ‘Natën me Fatmir Spahiun’ ajo...

Leonora Jakupi uron festat e nëntorit

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi ka uruar Shqipërinë për festat kombëtare. Ajo është e njohur edhe për patriotizmin që përçon përmes këngëve, përfshirë edhe imazheve...

Ky është vjehrri Medes që sot feston ditëlindjen

Lulja dhe Meda janë çifti më i pëlqyer në mediat rozë. Meda veç se njihet prej vitesh si këngëtar mjaft i dalluar e repsektuar, e...

Georgina nuk e lë askënd indiferent me foton e fundit në jaht

Georgina shfaqet në top-formë në fotografinë e fundit. Georgina Rodriguez vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet joshëse në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net. Në...

Ish-e fejuara e djalit të Danit është bërë si ‘loҫkë’ e vërtetë sot

Ajo u bë e njohur si e fejuara e djalit të Danit, shkruan ORAinfo. Por, pak kohë më parë ata i dhanë fund fejesës së...

Kida befason sërish, kësaj radhe me flokët ngjyrë rozë

Kida ka ndërruar edhe një herë ngjyrën e flokëve. Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Kida ka treguar se ndryshoi flokët përsëri. Ajo...

Do të mahniteni nga bukuria e Violetë Kukajt

Këngëtarja shumë e dashur për publikun kosovar Violetë Kukaj është shdnërruar në një imazh mjaft të përfolur mediatik. Si zakonisht disa e kanë kritikuar për...

Fifi nxjerrë gjithë gjoksin në fushë

Këngëtarja e njohur Fifi dje ka lansuar këngën e re “Ninullë Dashuri” e cila menjëherë filloi të pëlqehet e të bëhet virale kudo në...

Dalin fotot e Princeshë Dianës në bikini

Disa foto të papublikuar amë parë të Princeshë Dianës, janë bërë publike së fundmi, duke treguar edhe njeherë bukurinë saj rrezatuese. Foto besohet të jetë...

Ky është burri i Angela Merkel

E tërhequr dhe jo gjithmonë e lexueshme, kështu mund ta përshkruaje Angela Merkelin. E duket se kjo cilësi shkon me atë të bashkëshortit të...

Learta vishet sërish me dallamë, shikoni reagimin e vjehrrës së saj

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të...

FOTO/ Modelja i vë flakën rrjetit me bikinit e vogla

Modelja Amy Willerton po shijon ditët e dimrit me diell në Dubai me të fejuarin e saj Daniel Day dhe vajzën Demelza, 11 muajshe. Ish-ylli...

Most Read

Mblidhet nëndega e PDK-së në Drenas – nuk respektohen masat anti-pandemi (FOTO)

Sonte është mbledhur nëndega e Partisë Demokratike të Kosovës në Arllat. Kështu ka bërë të ditur kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci. Në llogarinë e...

Osmani ndanë “Urdhrin e Lirisë” për Rifat Jasharin

Rifat Jasharit i është ndarë Urdhri i Lirisë nga U.D e Presidentit, Vjosa Osmani. Kjo është bërë e ditur me anë të një postimi një...

Sylejman Selimi deklarohet për herë të parë për Specialen, ja çfarë thotë

Ish-komandanti i Përgjithshëm i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Sylejman Selimi, ka thyer heshtjen lidhur me çështjen e Gjykatës Speciale. “Pas 23 vitesh, të përballesh me...

Specialja fton edhe një ish-ushtar të UÇK-së

Edhe një ish-ushtar i UÇK-së merr ftesë nga Specialja. Naim Kadolli, ish-ushtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, ka njoftuar se ka marrë ftesë nga Specialja. Thotë...