Home Uncategorized

Uncategorized

Femra më e klikuar në Youtube i vë “zjarrin” edhe Instagramit

Në rast se nuk e dinit, këngëtarja e hiteve latine, Natti Natasha është femra më e klikuar në Youtube. Por duket se ylli 33-vjeçar merr...

Agnesa Gashi pejanja që ka dy djem e duket si modele 18 vjeç

Agensa Gashi, bukuroshja nga Peja, edhe më tej shfaqet atraktive në të gjitha postimet që lëshon në rrjete sociale. Modelja, që e ka lënë pas...

Ish-shoqja e ngushtë e Kim Kardashian, në një lidhje me futbollistin shqiptar

Duket si një lajm ‘fake’, por ‘PRIVE’ e konfirmon. Larsa Pippen, përveçse ish-shoqja e ngushtë e Kim-it, është dhe ish-bashkëshortja e basketbollistit legjendar Scottie Pippen. Larsa...

Vrasje në Viti, policia jep detaje

Policia njofton për një vrasje në fshatin Biniq të Vitisë. Për shkak të plagëve të marra, viktima mashkull ka ndërruar jetë në spital në Prishtinë. I...

Rashel po i shpërthen gjoksi gjigant

Bukuroshja shqiptare Rashel Kolaneci vazhdimisht është në qender të mediave roze. Me pamje atraktive dhe me një trup tërheqëse ajo mbanë rreth vetës shumë njerëz...

Njihuni me gruan bukuroshe të Memli Krasniqit

Aktualisht është deputet i Partisë Demokratike të Kosovës. Ky është Memli Krasniqi, që e njohim që nga koha kur bënte rep. “Ritmi i rrugës” mbetet simbol...

Korab Shaqiri e ofendon Adelinën “I thu vetes divë e s’di me këndu live”

Korab Shaqiri e ka thumbuar në mënyrë direkte këngëtaren Adelina Ismaili. Adelina Ismaili ishte e ftuar në emisionin ‘E diell’ aty ku edhe këndoi një...

Nara publikon fotot ku i tregon të gjitha, ‘i lun’ ndjekësit

Wanda Nara ka postuar shpesh foto pa rroba për 7.1 milionë ndjekësat e saj në Instagram, por tashmë gruaja e yllit të PSG Mauro...

Kallashi në pikë të dimrit zhvishet komplet

Para disa vitesh, Kallashi ishte apsolutisht një nga më të përfolurat e shoubizit vendor, por jo më. Kallashi e ka ngadalsuar ritmin, madje më nuk...

Skenderaj/ Këta janë përfituesit për Laktofriz dhe Multikultivator (DOKUMENT)

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë në Skenderaj ka shpërndarë tek përfituesit 15 llaktofrizë dhe 50 motokultivator me frezë, transmeton rajoni.net . Ja kush janë përfituesit,...

Mjegull, erë e pak diell: Këto janë temperaturat për sot

Situatë e njëjtë metereologjike sikur dje do të vazhdojë të mbajë edhe sot, raporton Instituti Hidrometereologjik i Kosovës. Instituti Hidrometeorologjik ka bërë të ditur se...

Skenderaj/1001 problemet e Personave me Aftësi të Kufizuara

Isa Hamiti është njeri nga rreth 1 mijë personat me aftësi të kufizuara në komunën e Skenderajt. Në pamundësi për të lëvizur, ai përdor...

Most Read

Habit moderatorja shqiptare: Shkova të hiqja fëmijën, nuk i thashë bashkëshortit

Moderatorja Gerta Gixhari ishte e ftuar së fundmi në "Glamour Zone", me Ester Bylykun. Gjatë intervistës, ajo rrëfeu shumë të pathëna të jetës profesionale dhe...

Edhe pse 55 vjeç aktorja nuk heq dorë nga bikini

Aktorja dhe biznesmenia 55 vjeçare britanike Liz Hurley,  që ka krijuar linën e saj të rrobave të banjës ‘Elizabeth Hurley Beach’ nuk humbet rastin...

Interi fiton dhe i ofrohet vetëm dy pikë kreut të tabelës

Pas humbjes së rëndë në Ligën e Kampionëve kundër Real Madridit, Interi i drejtuar nga trajneri Antonio Conte e ka ri-gjetur fitore në kampionat...

Përleshje me armë dhe sopat në mes të rrugës në Veternikë

Një rrahje mes dy personave ka ndodhur para pak çastesh në mes të rrugës në Veternik. Gazeta Insajderi, ka gjiruar përleshjen e këtyre dy personave,...