Roze

Çfarë po ndodh? Kejvina Kthella thyen pjatat e restorantit në Dubai

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:58 / 21 Janar 2021

Kejvina Kthella ka publikuar disa video nga Dubai, ku tregon se po e shijon në maksimum udhëtimin në tokën e sheikëve.

Duke hedhur pjata në tokë dhe ushqim në tavolinë janë disa nga momentet që ajo i ka publikuar në Instagram.

Kejvina është në shoqërinë e një vajze teksa shihen duke vallëzuar dhe në të njëjtën kohë duke kaluar shumë mirë në atmosferën e krijuar aty.

“Ka lezet”, shkruan Kejvina, teksa ka publikuar video ku thyen pjata dhe hedh ushqimin.