Roze

‘Çmendet’ Afërdita, shtatzënë dhe bën palestër

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
11:06 / 4 Dhjetor 2020

Afërdita Dreshaj është shtatzënë.

Ajo po pret të bëhet nënë e një djali, por, përkundër kësaj çështje, ajo nuk po i ndal aktivitetet e saj, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram, Afërdita ka hedhur video e foto ku shihet në palestër duke ushtruar, por, gjithmonë me kujdes.

Sa i përket emrit të foshnjës, çifti nuk ka vendosur akoma.

Image