Monday, January 17, 2022

Demi e ekspozon krejt trupin në veshje transparente

Demi Rose nuk e harroi zakonin as në fillim të këtij viti, pasi e nisi me provokime sërish.

Bukuroshja, së fundi ka publikuar disa fotografi, në të cilat e gjithë vëmendja ishte tek linjat e saj trupore.

Kjo ngase, Demi kishte veshur një kostum me print leopardi, i cili ia theksonte çdo pjesë të trupit asaj.

“Vit i ri, më shumë njohuri, më shumë forcë.
E pëlqej sa larg kam ardhur dhe jam aq e gatshme për atë që do të vijë këtë vit. Ju dua shumë njerëz. Ju uroj të gjithëve bekime”, shkruan ajo.

Demi Rose i realizoi fotografitë në pishinën e resortit ku po qëndron, ndërsa edhe këtë herë fokusi ishte tek të pasmet.