Saturday, January 22, 2022

Demi Rose nuk heq dorë, vazhdon me fotot provokuese nga Maldivet

Bikinit janë veshja e saj e preferuar!

Demi Rose, ndau me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram një foto teksa pozon përsëri me të brendshme, shkruan Syri Kosova.

Si gjithmonë, ajo duket tepër provokuese dhe joshëse, teksa vazhdon të ndajë foto nga Maldivet.

Image