Saturday, January 22, 2022

Demi Rose tregon format trupore me veshjen e ngushtë

Demi Rose ka publikuar imazhin e ri në rrjete sociale.

Demi Rose, cilësohet si një nga femrat më seksi dhe të komentuara në rrjete sociale, shkruan lajmi.net..

Kjo për shkak se modelja angleze ka forma trupore fantastike duke lënë gojë hapur fansat e saj.

Demi është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe sjell imazhe nga më të ndryshmet shpesh herë edhe duke provokuar ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo ka postuar një imazh ku shihet gjysmë e veshur me një të zezë, e cila e bën të duket edhe më joshëse modelen.