Friday, January 21, 2022

Djali i Fadil Kodrës demanton Daut Haradinajn: Pirja e kafes nuk nënkupton përkrahja e AAK’së

Sot gjatë ditës, Daut Haradinaj i AAK’së, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në facebook ka thënë se partisë së tij i është bashkuar djali i Fadil Kodrës, Shqiprim Kodra. Por, më vonë, vet Shqiprim Kodra demantoi Haradinajn.

Haradinaj publikoi një fotografi ku shihej me Kodrën për të cilin tha se është një aktivist i dalluar nga Prekazi i Skenderajt dhe sot i është bashkuar taborit të AAK’së.

“Sot u bashkua me ne Shqiprim Fadil Kodra, një aktivist i dalluar nga Prekazi i Skenderajt”, shkroi Haradinaj në facebook.