Lajme

„Punësohet kushërira e Ramiz Lladrovcit”/ Këta janë 5 mësimdhënësit e rinjë në Drenas (DOKUMENT)

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
4:17 / 8 March 2021

Drejtoria për Arsim në Komunën e Drenasit, ka shpallur rezultatin për 5 mësimdhënës të rinjë, shkruan rajoni; i cili edhe ka siguruar listën me emrat e përzgjedhur.

Fitore Lladrovci, Liridon Veliqi, Florim Gara, Valbona Shala dhe Mentore Morina janë 5 mësimdhënësit e rinjë të punsuar nga Komuna e Drenasit./Rajoni.org/

VENDIM – Dokumenti

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm