Lajme

Drenas: Zjarri dëmton arën dhe objektin për ushqim bagëtish

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
6:46 / 5 August 2022

Një person në Drenas ka raportuar se si pasoj e një zjarri, në një arë hamullore, është përfshirë nga zjarri edhe një objekt ushqimi bagëtish, shkruan portali rajoni.org.

Ngjarja ka ndodhur dje në fshatin Gllobar, rreth orës 13:50.

Njësit relevante dhe zjarrfikësit kanë dalur në vendin e ngjarjes.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz.