Roze

Dua Lipa ‘çmend’ rrjetin me trupin s*ksi teksa shijon pushimet me partnerin

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:11 / 2 Janar 2021

Dua Lipa dhe Anwar Hadid kanë zgjedhur Meksikën si destinacionin e tyre të parë për këtë vit. Çifti po shijojnë detin e diellin, teksa shoqërohen edhe nga disa miq.

Paparacët menjëherë i kanë fotografuar, madje edhe në disa momente intime.

Por vëmendjen e kanë marrë të pasmet e këngëtares me fame botërore.

Që prej muajit Gusht, Dua, 25 vjeç dhe Anwar, 21 vjeç kanë nisur bashkëjetesën.