Roze

Duda Balje sapo doli nga frizerja, po duket më e bukur se asnjëherë më parë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
5:10 / 13 March 2021

Duda Balje është ndër deputetet më atraktive në Kuvendin tonë.

Ajo vazhdon të përflitet për veshjen dhe pamjen e saj të jashtme, shkruan ORAinfo.

Duda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e rregulluar dhe po duket tejet bukur.