Monday, January 17, 2022

E bujshme nga prestigjozia franceze: Zidane firmos me Juven

Një lajm i bujshmë vjen nga prestigjozia franceze, L’Equipe, ku bën me dije se Zidane pritet të firmosë me Juventusin, shkruan Albeu.com.

Gazeta gjithshtu bën me dije se Zidane do të takohet këtë jave me Perez për t’i kërkuar largimin.

Megjithatë,  Juventus nuk mbetet opsioni i vetëm i Zidane teksa ai shihet dhe si pasuesi i Didier Deschamps te Kombëtarja e Francës.