Roze

E fejuara e Shpatit e ka mbiemrin më të çuditshëm që e keni dëgjuar

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:47 / 19 February 2021

Asgjë nuk e ka emrin, çka e ka mbiemri, që duhet ta mësoni.

Shpat Kasapi pak muaj më parë bëri të ditur se është në lidhje dhe shpejtë u zbulua edhe identiteti i vajzës që ia kishte pushtuar zemrën, shkruan “Kosovarja”.

Tashmë e dimë që gjysma tjetër e këngëtarit shqiptar nga Maqedonia e ka emrin Selvije, ndërkaq mbiemrin Jao.

A keni dëgjuar ndonjëherë mbiemër të tillë shqiptar? Tingëllon pak si japonisht, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari i hitit “Axhami”, duket mjaftë i lumtur në krahët e zeshkanes bukuroshe, me të cilen edhe është fejuar.