Roze

E fejuara ka 3 kërkesa, ky është reagimi i Shpatit

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:41 / 4 April 2021

E fejuara ka 3 kërkesa, Shpati i thotë menjëherë ”u kry”.

Këngëtari Shpat Kasapi dhe e fejuara tij, Selvije Jao po e shijojnë dashurinë e njëri-tjetrit.

Së fundmi, Selvija i ka kërkuar fëmijë dhe jetë modeste këngëtarit, shkruan rtv21.tv

‘’Një jetë modeste, një shtëpi të vogël me njerëzit e dashur dhe një fëmijë’’ ka shkruar grimerja në instastory teksa ka shpërndarë një video.

Kërkesën e Selvijes e ka miratuar Shpati duke iu përgjigjur ‘’u kry’’.

Kujtojmë, që Shpat Kasapi dhe Selvije Jao janë fejuar më 24 dhjetor të vitit të kaluar në një ceremoni private.