Sunday, January 23, 2022

E kishte quajtur lavire, vjen reagimi i Anxhelina Shalës pas emërimit të djalit të Haxhi Shalës si konsull

Djali i deputetit Haxhi Shala, Flakroni i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në Republikën e Çekisë, nuk është i panjohur për publikun.

Ai dikur shante e kërcënonte përmes mesazheve një grua e cila u paraqit në media si e dashura e deputetit Shala.

Anxhelina Shala e cila paraqitej si e dashura e deputetit, pati marrë fyerje të rënda pasi pati publikuar disa fotografi ku shihet në krahët e e tij.

E pas reagimeve të shumta dhe kritikave në drejtim të Shalës dhe djalit të tij, ka reaguar edhe vetë këngëtarja Anxhelina Shala.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka ironizuar me tërë këtë situatë duke postuar një foto ku shkruan “Na vjen dita edhe neve”.