Lajme

E mitura bëhet për spital nga njerku i saj

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:20 / 20 March 2021

Një e mitur ka raportuar në polici se është sulmuar fiziksht nga njerku i saj. E njëjta është dërguar për tretman mjekësor, dhe për rastinështë njoftuar QPS-ja dhe prokuroria.

Raporti i policisë:

Prishtinë, 19.03.2021-12:20. Viktima femër kosovare (e mitur) ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga njerku i saj i dyshuari mashkull kosovar. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor. Lidhur me rastin është njoftuar QSP-ja dhe prokurori.