Thursday, January 20, 2022

E tmerrshme: Pamje kur gazetari Valon Syla sulmohet fizikisht

Gazetari Valon Syla është sulmuar fizikisht para disa minutave në qendër të Prishtinës, raporton Gazeta Express.

Nga pamjet e para shihet se si gazetari Syla sulmohet nga një person me grushte.

Express ka telefonuar dhe Policinë dhe do të ju mbajë të informuar lidhur me rastin.