Saturday, July 24, 2021

Edona Llalloshi e lë pa fjalë sonte edhe burrin e saj

Edona Llalloshi është një këngëtare tejet e dashur për publikun kosovar.

Ajo ka tash e disa vite që është pjesë e skenës muzikore kosovare dhe që nga fillimi ka qenë një ndër më të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

This image has an empty alt attribute; its file name is Ria-Bota.png

Edona është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private të cilën ajo nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundi, ajo është veshur e rregulluar si nuse.

E kjo pamje e Edonës duket se i ka pëlqyer shumë nuses së vëllait të saj.

Erxhina nuk ka hezituar ta ndajë një foto të Edonës në Instastory.