Roze

Edona publikon foto nga kuzhina, kaq grua e kujdesshme është ajo

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
5:25 / 7 Janar 2021

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Në foto e fundit ajo shihet nga kuzhina dhe duket se është shumë e zonja.

Të tjera