Saturday, January 22, 2022

Ekskluzive: Gjindet vetura e vjedhur e zëvëndësministres kosovare

Të premtën në orët e vona të natës i është vjedhur vetura private zëvendësministres së Mbrojtjes të Kosovës, Sadika Kofrc.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se vjedhja e veturës ka ndodhur në fshatin Vitomiricë të Pejës.about:blank

Ndërsa sonte, IndeksOnline mëson nga burimet e njejta se është gjetur vetura e tipit Audi A4.

Po ashtu mësohet se vetura e vjedhur e zëvendësministres kishte qëndruar e parkuar për disa ditë në rrugën “Marsi 81” në Mitrovicë me xham të thyer.

Pas gjetjes së veturës, Kofrc ka falenderuar policinë dhe AKI-në për bashkëpunimin dhe punën profesionale të treguar./IndeksOnline/

Mund t’ju interesojnëHandmade in Switzerland: 24 hours and only one hand. The Slow Watch helps you to live for the moment.slow-watches.comIf You own a Computer try this game!Hero Wars