Lajme

Ekskluzive: Ky është kundërkandidati i Vjosa Osmanit për president

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:45 / 2 April 2021

Lëvizja Vetëvendosje është duke bërë përpjekje e fundit që të sigurojë votat për të zgjedhur Vjosa Osmanin për presidente dhe kjo seancë të mbahet sot.

Front Online merr vesh nga burimet e saja se në seancën kur do të hidhet në votim Vjosa osmani do të propozohet edhe një kundërkandidat, i cili ka qenë ish kandidat për deputet nga kjo parti.

Bëhet fjalë për Nasuf Bejtën i cili në listën e VV-së, ka qenë numër 64.