Roze

Emina Çunmulaj del me dimija dhe jelek të arit

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
11:09 / 4 Dhjetor 2020

Ajo është shqiptare dhe këtë gjë nuk e ka mohuar asnjëherë.

Edhe pse jeton dhe vepron në SHBA, Emina Çunmulaj, nuk harron të tregoj se sa krenare është me origjinën e saj, shkruan Syri Kosova.

Kësaj radhe modelja e njohur ka ndarë disa fotografi me veshje tradicionale shqiptare, në të cilat dukej tejet bukur.

Duke dëshmuar kështu edhe njëherë se sa shumë dashuri ka për vendin e saj dhe sa me sa dashuri i ruan traditat e vendit të saj.

Image