Roze

Engji shfaqet joshëse, bluza i zbulon më shumë se ç’duhet

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:49 / 15 March 2021

Engji shfaqet joshëse. Kur është fjala për bukur në paraqitjet fizike Engjëllusha është gjithmonë e dalluar në mediat rozë.

Ajo brenda një periudhe të shkurtër ka arritur që të jetë emër i dalluar në shumë aspekte, shkruan “Kosovarja”.

Me një grim të bukur dhe përkushtim në pamjen e jashtme, ajo duket e mrekullueshme në imazhin që ka postuar.

Por, merr vëmendje bluza që ka veshur duke zbuluar tej mase gjoksin e saj.

Më provokuese se këtë herë nuk është shfaqur Engji, apo jo?