Friday, January 21, 2022

Era Istrefi i mban të pasmet me dorë

Këngëtarja nuk po shihet aktive me projekte muzikore megjithatë nuk i mungojnë postimet në rrjete sociale.

Në Instagram, sapo ka publikuar imazhe veshur me shumë stil teksa ka venë në fokus të pasmet.

Veshur me xhinse dhe një xhaketë ngjyrë hiri, Era ka publikuar fotografitë në profilin e saj zyrtar.

Artistja e njohur me famë botërore, në pozat që ka marrë ka ekspozuar edhe tatuazhet në duar. Këto imazhe, i ka publikuar brenda një ambienti të brendshëm dhe komod.

“Unë do të shkoj ta marr atë çantë. Unë nuk do të marr ur shii”, ka shkruar në postim.