Roze

Erjona me foto në bikini nga Dubai: Kthehem së shpejti

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:07 / 3 Dhjetor 2020

Erjona Sulejmani është shfaqur atraktive nga Dubai.

Erjona Sulejmani është një nga emrat që tërheq interesimin e ndjekësve dhe këtë e ka bërë në vazhdimësi, shkruan lajmi.net.

Ajo numëron afro 300 mijë ndjekës në Instagram dhe aty me ta ndan imazhe nga më të ndryshmet.

Gjatë qëndrimit të saj në Dubai, sigurisht se nuk kanë munguar imazhet ku shfaqet seksi dhe Erjona bëri sërish ta kthejnë kokën nga ajo.

Në bazë të lokacionit, fotografia është realizuar në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

“Dubai, kthehem së shpejti”, ka shkruar pranë postimit të fotos ajo.