Roze

Është nënë, por, Arta ekspozon gjoksin

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:27 / 8 February 2021

Ajo është nënë e tre fëmijëve.

Por, kjo gjë nuk e pengon Arta Bajramin që të dal me veshje provokative, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram, ajo ka hedhur një foto, ku shihet se ka veshur një dekolte te hapur te gjoksi dhe vërehet se nuk ka sytjena fare.

Imazhi që u shkëput nga videoja e këngës ‘Halita’, tregoi se Arta vazhdon të jetë shumë seksi.

Nga ana tjetër, për familjen dhe karrierën e saj, Arta ka folur edhe në emisonin Showtime.