Lajme

Eskalojnë masazhet në Prishtinë: Festojeni ‘Shën Valentinin” me magjinë e vajzave ‘provokatore’

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:56 / 23 Janar 2021

Njëra nga qendrat e masazhit në Prishtinë po shfrytëzon edhe Shën Valentini që për këtë festë të mbledhë sa më shumë klientë.

Qendra e masazhit ka sponsorizuar në Facebook një postim ku mes tjerash shihen edhe disa vajza me veshje provokative si ftesë për të festuar çdo festë.

“Urime festa te gjithe atyre qe e festojne! Tag Shokun qe ka nevoje per nje super masazh.

Gjithe ata qe ndjejne veten te lodhur tashme kane vendin e tyre per tu relaksuar.. mos humb kohe beni dhurate vetes tuaj apo shokut dhe njera nga vajzat do tju bej te ndjehni super !

Ejani shijoni magjine e duarve te terapisteve tona ( Dea, Zana, Erza, Lucky, Elsa dhe Linda) te cilat jane ne pritje te ???? telefonates tuaj!”, shkruan kjo faqe në llogarinë e saj në Facebook.Image

Të tjera