Saturday, January 22, 2022

Fatjoni i dha puthjen e parë, Sindi: Do shihemi në gjyq

Puthja e parë për Sindin ndodhi mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush luan”.

 Konkurrentët e “Përputhen”, ishin të ftuar në emisionin e Luanës dhe u bënë pjesë e sfidës “Kalo letrën buzë mbi buzë”.

Sindi me Fationin nuk mundën ta mbanin dhe kështu ndodhi edhe puthja mes dyshes.

Kjo puthje e tyre në “Shiko Kush LUAN” do mbahet mend nga të dy, por sidomos nga Sindi për të cilën është puthja e saj e parë në jetë.

Ditën e djeshme  Sindi ka postuar një video nga momenti kur Fationi e puth në buzë padashje dhe shkruan:

“Fation Kuqari nuk e lë me kaq. Shihemi në gjyq”, duke e shoqëruar këtë postim me emoji duke qeshur.

Image
Image