Monday, January 17, 2022

Femra më e klikuar në Youtube i vë “zjarrin” edhe Instagramit

Në rast se nuk e dinit, këngëtarja e hiteve latine, Natti Natasha është femra më e klikuar në Youtube.

Por duket se ylli 33-vjeçar merr “territor” dhe në një platformë tjetër sociale.

Natti ka ngritur “temperaturat” për 21.2 milionë ndjekësit e saj me fotot e publikuara së fundmi.

Shiko Fotot: