Roze

Fero dhe Arbenita e zyrtarizojnë martesën

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
6:37 / 18 February 2021

Një ndër çiftet më të përfolura të skenës muzikore shqiptare, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismaili i kanë dhënë fund beqarisë

Këtë ata e kanë bërë të ditur me anë të një Story që e kanë postuar në Instagram.

Ka qenë Arbenita ajo që ka shkruar në Storyn e saj se është martuar me Feron.

“Just Married” (Të sapo martuar), ka shkruar ajo mbi fotografinë e saj.