Saturday, January 22, 2022

Fifi nxjerrë gjithë gjoksin në fushë

Këngëtarja e njohur Fifi dje ka lansuar këngën e re “Ninullë Dashuri” e cila menjëherë filloi të pëlqehet e të bëhet virale kudo në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Kohët e fundit Fifi po del të jetë edhe mjaft e komentuar edhe sa i përket pamjes së jashtme, sidomos për shkak të humbjes në peshë që ka pësuar.

E në foton që ka postuar sonte ajo ka vënë në fokus gjoksin duke provokuar pak rëndë në këto orë mbrëmjes.

Sidoqftë, po duket mjaft bukur dhe ‘hot’.