Roze

Fjolla me poza të nxehta nga Dubai

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:51 / 15 March 2021

Këngëtarja po vazhdon të shijojë pushimet me partnerin e saj Fisnik Syla.

Sapo ka publikuar imazhe të reja në Instagram veshur në bikini me ngjyrë të bardhë.

Nga pishina luksoze dhe me një pije freskuese, ajo ka zgjedhur të shkrep fotografi duke i postuar në rrjete sociale e cila arriti të marrë komente të menjëhershme nga ndjekësit e saj.

Fjolla Morina ka ekspozuar tiparet e formësuara dhe në të njëjtën kohë vëmendjen e marrin edhe tatuazhet që i ka venë në pah.

Dukjen e saj e ka kompletuar me një palë syze në sy dhe një kapele.