Roze

Fjolla në sy të burrit kështu ekspozon të pasmet

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:30 / 5 Janar 2021

Fjolla dhe i dashuri saj Fisniku kohët e fundit kanë sjellë imazhe të shumta.

Dyshja simpatike janë shfaqur të veshur herë me një stil e herë me një tjetër.

Bukuroshe dukej Fjolla e cila kishte zgjedhur ca fustane unike për çka edhe mori vëmendje.

E në setin fotografik të radhës ajo u shfaq e veshur me një fustan të bardhë, të ngushtë që ia theksonte linjat trupore goxha shumë.

Madje në njërën prej pozave ajo edhe pse ishte në krahët e të dashurit i fokusoi të pasmet gjigante.

Bukur apo jo?/Kosovarja/