Sport

Formacionet zyrtare: Man City – Monchengladbach

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
6:50 / 16 March 2021

Ndeshja e parë mes Manchester Cityt dhe Borussia Monchengladbach përfundoi 2-0 në të mirë të ekipit nga Anglia.

Man City është favorit absolut i kësaj ndeshje, ku pritet që të sigurojë kualifikimin në fazën tjetër, shkruan lajmi.net.

Monchengladbach do mundohet t’i shkaktojë sado pak probleme skuadrës së Pep Guardiolas.

Formacionet zyrtare: