Saturday, January 22, 2022

FOTO/ Adrola Dushi ngre temperaturat, pozon topless

Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura shqiptare.

Prej kohësh, ajo jeton dhe punon në Amerik. Së fundmi, modelja ka publikuar një foto në Instagram, ku shihet teksa ka pozuar topless, ndërsa flokët e gjatë kaçurela i ka lëshuar para.

Menjëherë, ndjekësit kanë shpërthyer në komente duke e komplimentuar për look-un.

Image