Roze

FOTO/ Modelja guxon me bikinit minimaliste, i zbulojnë më shumë seç duhet

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
8:50 / 5 Janar 2021

Chloe Ferry, pjesëmarrëse në reality show-n “Geordie Shore”, një program britanik që në fokus ka të rinjtë dhe aventurat e tyre gjatë verës, së fundmi është arratisur nga Mbretëria e Bashkuar si pasojë e krizës së krijuar nga Covid-19.

Modelja ka vendosur që të shkojë në Emiratet e Bashkuara Arabe për një “udhëtim biznesi”.

25 vjeçarja ka ndarë me ndjekësit disa fotografi ku shfaqet shumë seksi me bikini rozë. Ylli televiziv nuk i ka lënë vend imagjinatës me format e saj bombastike, pasi për pak sa nuk i kanë zbuluar pjesët intime.

Të tjera