Roze

FOTO/ Modelja i vë flakën rrjetit me bikinit e vogla

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:00 / 2 Maj 2020

Modelja Amy Willerton po shijon ditët e dimrit me diell në Dubai me të fejuarin e saj Daniel Day dhe vajzën Demelza, 11 muajshe.

Ish-ylli i “I’m A Celebrity” gjeti pak kohë për veten e saj, teksa u pa duke pozuar me një palë bikine të vogla PrettyLittleThing.

Ajo shihet me një palë rroba të gjelbërta ulliri, derisa qëndronte në oqean dhe në rërë.

Veshja e saj e paktë tregonte qartë linjat e saj për lakmi.