Roze

Fotografi e rrallë e Rita Orës me motrën dhe vëllanë në Pejë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:24 / 30 Dhjetor 2020

Është publikuar një fotografi e vjetër e Ritës.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, vazhdon të na bëjë krenarë gjithë shqiptarëve në botë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja dhe gjithë familja e saj, kohë pas kohe ndajnë momente të bukura që kanë kaluar në Kosovë vite më parë.

Njësoj veproi edhe nëna e saj, e cila publikoi një fotografi, në të cilën shihet Rita bashkë me motrën Elenën dhe vëllanë Donin.

Fotografia në fjalë është shkrepur vite më parë në Pejë, kur ende askush nuk e kishte dëgjuar emrin e Ritës.