Friday, January 21, 2022

Franceska Jaçe edhe sot e tregon gjoksin gjigant

Franceska ka mahnitur me videon e fundit.

Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe, njihet për pozat mjaft joshëse që sjell tek ndjekësit.

Ndërsa së fundmi ajo ka realizuar një video ku shihet të merr poza atraktive për kamerën.

Ajo duket të ketë të veshur rroba banje të zeza të cilat po i theksojnë pjesët e bujshme të trupit, duke filluar nga gjoksi.

Franceska duket se po shijon një ditë relaksuese për vete dhe tregoi se po kalon mjaft bukur, me anë të postimeve në Instastory