Saturday, January 22, 2022

Gati për debutim, por për pak sa nuk u fut në fushë me AirPods në vesh!

Ndeshja mes Celtic e Hibernian ishte përcaktuese dje për vendin e dytë në Skoci. Celtic arriti fitore minimale me rezultat 1-0. Armstrong Oko-Flex, talenti 18 vjeçar skocez bëri debutimin për Celtic në këtë ndeshje.

Oko-Flex u thirr nga pankina dhe ishte gati të bënte debutimin e tij për gjigantin skocez. Oko-Flex për pak sa nuk u fut në fushë me AirPods në vesh.

Gjersa po vishte fanelën, vërehej se dëgjueset i kishte ende të vendosura në vesh. Krejt në fund ai kuptoi gabimin dhe i hoqi para se të futej në fushë.