Friday, January 21, 2022

Genta e bën edhe këtë gjë për partnerin

Genta ia shpreh edhe në një tjetër mënyrë dashurinë partnerit turk.

Genta Ismajli dhe Huseyin Usta janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit shqiptar.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një imazh në Instagram, përmes së cilit tregon se bëri thonjtë dedikim për Huseyin Ustën.

“Të dua, Usta”, janë fjalët që Genta i bëri në dizajnet e thonjve, ndërsa në prapavijë e përcolli me një këngë.

Sa i përket projekteve muzikore, “Ça me bo” titullohet kënga e fundit e Gentës, në bashkëpunim me Marselin.https://central.gjirafa.com/renderer.html?v=1.1

Këngëtarja është duke punuar edhe për disa projekte të reja, të cilat pritet të lansohen shumë shpejt.